FİRMAMIZ

İtimat Sarı Metal'in şuan ki yetkilileri, 1990'lı yıllardan işi ustalarından öğrenip;

halka açık bir sıcak satış sistemiyle geliştirmişlerdir. 1997 yılına kadar sadece pirinç tel, levha ve rulo imalatı yapılabiliyorken; aynı yıldan günümüze kadar bir çok metal madeninin çeşitli türlerine tedarik sağlıyor, atölyecilik ilkesiyle işliyoruz.

Takım tezgahı

İtimat Metal

  İtimat Sarı Metal 1990 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 5 yıl sonra şirketleşen kuruluş gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. Ağırlıklı olarak bakır ve sarı metal ürünleri, kıvılcım çıkarmaz el aletleri satışını yapmaktadır. Amacımız farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için kullanım alanlarına özel, güvenilir, kaliteli ürün sunmaktır.

 

  Satış ağını geliştirmek amacıyla 2010 yılında ilk E-ticaret girişimini "Metalal.net" alan adı ile gerçekleştirmiştir. Daha fazla hizmet verebilmek ve müşteri gruplarını büyütmeyi amaçladık. Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla İtimat Sarı Metal hizmetinizdedir. Şu anda da itimatmetal.net olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için burdayız. Web sitemiz üzerinde bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

 

  Ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve sorularınız oluşması durumunda veya sadece ayrıntılı bilgi almanız gerektiğinde bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. İlgili iletişim bilgilerine "İletişim" kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımızla.