top of page

FİRMAMIZ

İtimat Sarı Metal'in şuan ki yetkilileri, 1990'lı yıllardan işi ustalarından öğrenip; halka açık bir sıcak satış sistemiyle geliştirmişlerdir. 1997 yılına kadar sadece pirinç tel, levha ve rulo imalatı yapılabiliyorken; aynı yıldan günümüze kadar bir çok metal madeninin çeşitli türlerine tedarik sağlıyor, atölyecilik ilkesiyle işliyoruz.

Daha fazlası;

Takım tezgahı


İtimat Metal
 

  İtimat Sarı Metal; bakır, pirinç (sarı), alüminyum, bronz gibi maden türlerini; tel, levha, rulo, şerit, çubuk ve el aletleri olarak bünyesinde barındıran ve isteğe bağlı desenli tel ve şeritleri imalat edebilen 1997'den bu yana hizmet veren bir metal işletmesidir.​ Aksesuar ve dekorasyon sektörleri için metal tedariği sağlar, talep doğrultusunda bu ürünlere işleme sağlayarak ürün çeşitliliğinizi arttırırız. Ürünlerin tamamı, ham madde olarak mağazamıza getirilip, diğer satışa sunulan işlemeler atölye katlarımızda gerçekleştirilmektedir.

  İtimat Sarı Metal, 1990 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. yaklaşık 5 yıl sonra şirketleşen kuruluş gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. Amacımız farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için kullanım alanlarına özel, güvenilir, kaliteli ürün sunmaktır.

 

  Satış ağını genişletmek amacıyla 2010 yılında ilk E-ticaret girişimini "Metalal.net" alan adı ile gerçekleştirmiştir ve Türkiye'de perakende üzerinden satış yapan ilk metal tedarik alışveriş sitesidir. Daha fazla kullanım alanına açılmak için lider bir metal tedarikçi firmasının olmasının yanı sıra İtimat Metal Atölyesi (itimatmetal.net), her nevi bu metalleri tedarik etmekle kalmıyor, atölyecilik ilkesiyle işledikleri metalleri daha kullanışlı hale getirmiştir.

 

  Ürün ve hizmetleriniz hakkında yorum ve sorularınız oluşması durumunda veya sadece ayrıntılı bilgi almanız gerektiğinde bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. İlgili iletişim bilgilerine "İletişim" kısmından ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla!

Bir çok çeşit ürün grubuyla atölyecilik faaliyetleri veren işletmemiz; bijuteri ve dekorasyon sektörleri başta olmak üzere metal tedariği sağlamaya hızla devam ediyor.

Dilerseniz mevcut modellerimizi özelleştirebilir ya da yeni modelleri işletmemiz ile birlikte fikir birliği ile oluşturabilirsiniz.

1997’den bu yana gün geçtikçe müşterilerinden ve çalışanlarından beslenen İtimat Metal, lider metal tedarikçilerinden olmanın, atölye faaliyetlerinde ilk ve tek kalmanın gururunu taşımaktadır. Birlikte çalıştığımız her müşterimiz ve ortak olduğumuz her projede imza oluşturabildiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz.

İtimat Metal Atölyesi Ailesi...

bottom of page