top of page
 • Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
  İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir. Yalnız siparişinizi verdikten sonra takibi açısından zorluk çekebilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde verdiğiniz siparişlerin anlık bilgisini görebilirsiniz, hediye çekleri kullanabilirsiniz. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde, üyelik bilgilerinizin olması görüşmelerinde size zaman kazandıracaktır.
 • Üye olmak ücretli midir? Bilgilerim paylaşılır mı?
  Sitemize üye olmak ücretsizdir ve her zaman öyle kalacaktır. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.
 • Ürünüm hangi kargo firmasıyla gönderilecek?
  Ürün gönderimlerini seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderimi yapılabilir ancak mağaza olarak Ara Kargo ile çalışmaktayız. Herhangi bir sipariş notu paylaşmadığınız takdirde bu şekilde gönderilecektir.
 • Siparişim kaç gün içersinde elime ulaşır?
  Şehir merkezlerinde bulunan müşterilerimize ortalama 3-5 iş günü içerisinde siparişleri ulaşmaktadır. Eğer müşteri ilçede oturuyorsa, merkez şubelerin dağıtım günlerine göre ulaşım süresi uzayabilir. Stok durumuna göre 14:00'den önceki siparişler aynı günde, 14:00'dan sonraki siparişler ise depo yoğunluğuna bağlı olarak ertesi gün gönderimi yapılmaktadır.
 • Sitede başka hangi ödeme seçenekleri var?
  Sitemizde çevrimiçi ve çevrimdışı olarak (Kredi Kartı / Havale ve EFT) yolu ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • Alışveriş yaptım ama faturam gelmedi, ne yapmalıyım?"
  Mevcut şubelerden çıkan ürünler 2 kargo ya da tek kargo olarak gönderilebilir. Bu gibi durumlarda faturalar merkezden kesildiği için ürünle birlikte değil PTT ile gönderim sağlanır. PTT gönderimleri 1-2 hafta sürecektir. Faturanızın elinize geçmediği durumlarda, lütfen iletişim sayfamızdan mail atarak bize bildirin.
 • Alışveriş Sepeti nedir?
  İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce, sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir ve adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler sadece ilgili bilgisayarda kalacaktır. Başka bilgisayardan girdiğinizde sepetinizi boş olarak görebilirsiniz. Aynı ürünleri tekrar sepete ekleyerek siparişinizi geçebilirsiniz.
 • Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
  Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde, sipariş sayfasının son aşamasında seçtiğiniz banka hesap numarasına 3 (üç) iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı lütfen unutmayınız. Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. E-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır ya da müşteri hizmetlerimizden telefon / e-mail yolu ile bilgi alabilirsiniz.
 • Alışveriş yapmak için TC Kimlik Numaramı girmek zorunda mıyım?
  Alışverişlerde T.C. Kimlik Numarası Girme Zorunluluğu,02 Mart 201129/08/2006 tarihli, 26274 sayili Resmi Gazetede teblig edildigi üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Firmanız adına aldığınız ürünler için firma Vergi Numaranız kullanılır. Ancak bireysel alışverişlerinizde T.C. kimlik numaranıza fatura kesme zorunluluğu vardır. Detaylı bilgiyi, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Resmi sitesinden aşağıdaki linki takip ederek bilgi alabilirsiniz.http://www.ivdb.gov.tr/duyurulan/yenimevzuat2006/vergikimlikno_gt3.htmYada;Maliye Bakanlığının Vergi kimlik numarası genel tebliğini 26.08.2006/26274 Sayılı Tebliğini Resmi Gazete.org adresinden de inceleyebilirisiniz.http://www.resmi-gazete.org/tarih/20060829-13.htm
 • Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?
  İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapip SSL tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.
bottom of page